Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lov:

Lovit se dá 2 způsoby. První z nich je zavítat do ulic města na určitou dobu a lovit co nejvíce lidí a získávat z nich peníze. Právě zde je důležité kouzlo osobnosti. Pokud je osobnost na nízké hranici moc lidí k sobě důvěryhodně nenalákáte a tudíž nemáte takovou příležitost jako bytost s velkým kouzlem osobnosti, která k sobě naláká mnohem více lidí = více peněz. Tato činost stojí 10 zlaťáku a rozmezí lovu je mezi 10 minutami až 2 hodinami. Avšak lze využít maximálně 2 hodiny denně.Ale když si objednáte Premium,lze lovit dvojnásobně více,tudíž 4 hodiny.

Druhý zpusob je napadnout protivníka buď náhodně nebo pokud máte vytypovaného soupeře a znáte jeho jméno, tak můžete napadnout právě jeho. Tato činnost se dá velice dobře ovlivnit a tzv. ochcat. Předtím než zvolíte vlastní boj tak se dozvíte jméno a atributy soupeře. Někdy výhoda, někdy soupeře i podceníte. Pokud soupeře porazíte nebo nalovíte dost lidí tak získáváte zkušenosti, které se poté přemění na úroveň postavy.

Práce:

Pokud zrovna nemáte čas nebo jste ve škole, v práci či na procházce přírodou a nemáte čas na to se hře věnovat, můžete ji poslat do práce. Daná práce spočívá v tom, že děláte hrobníka za 40 zlatých na hodinu. Od 4 úrovně zde pracujete na zahradě (asi sázíte kytky na hroby :-D ) za 80 zlaťáků za hodinu.Od  7 úrovně pracujete jako přípravář mrtvol za 160 zlaťáků za hodinu. Od 15 úrovně pracujete jako hlídač hřbitova což vynáší 320 zlaťáků za hodinu.Od 31 urovně budete dělat vedoucí osobního oddělení za 640 zlaťáků za hodnu.